Seminarid

Cupping 

                                   Cupping on puhtam viis kohvi põhiliste atribuutide hindamiseks:

                                                lõhn, aroom, magusus, happesus, keha, järelmaitse, ühtlus ja puhtus.

Aja jooksul on välja töötatud palju protokolle, - tundub, et paljud rösterid on arenenud oma protokolli, - kuid me järgime selgelt Cup of Excellence taseme protokolli, kuna me oleme selle organisatsiooni heategevuse liikmed, toetame kogu organisatsiooni. Oad on maandatud, vesi on valatud läbi aluse ja vedelik on maitstud nii kuuma kui ka jahutatud kujul. Cupping on kohvihuviliste armastud töö.

Professionalid ja mitteprofessionalid  püüavad kindlaks määrata kohvi kvaliteeti ja võrrelda kohvi protsessis, mis on lõbus ja põnev. Uustulnute jaoks on soovituslik leiutada oma uued terminid, kui nad esimest korda pöörleva laua ja hõbedase lusika juurde kutsutud.

Röstime San Francisco Roasteriga koos niiskusmõõturiga, tihedusmõõturiga ja värvimõõduga, mis põhineb Agtronil kvaliteedi tagamiseks. Samuti käsitleme seda, kui tähtis on kliendina sellised vahendid, kuna eriline kohv on kallis, tavalisest odavam kohv, me vajame selgelt kvaliteedimõõtureid, et lõpuks hea tassi kätte saada!

                                                                  Kakao seminarid

Me pakume mitmesuguseid seminare šokolaaditööstuses näiteks oast tahvlini valmistamisest, kakao liigitamine ja molekulaarne toiduvalmistamine koos šokolaadiga, et stimuleerida kõiki meeli.

                                                                      Degusteermine

Pakume erinevaid šokolaaditoodete degusteerimisi, kaasaarvatud degusteerimised vananeva šokolaadiga, piiratud väljaanded, mis vananenud erinevates tammetes ja šokolaadi likööri sensoorne analüüs.

Kõik meie poolt pakutud seminarid võiksid toimuda Tallinna vanalinnas, teie isiklikes või teie äriruumides. Kõik seminarid on mõeldud algajatele, arenenud või professionaalidele. Lisateabe saamiseks klõpsake allpool olevat nuppu.